ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

16 лютого 2019 року о 10 год. у приміщенні Навчально-наукового Інституту мистецтв кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва та реставрації організовує  обласну олімпіаду з образотворчого мистецтва серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл та вихованців гуртків образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Івано-Франківської області з метою виявлення обдарованих учнів та сприяння їх творчому розвитку ,  а також пропагування кращих зразків образотворчого мистецтва.

До складу конкурсної комісії входять викладачі кафедри, а саме голова комісії  Бойчук Б.В.завідувач кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового Інституту мистецтв, кандидат мистецтвознавства, професор; члени комісії – Гладкий Б.С., старший викладач кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Інституту мистецтв; Кузенко П.Я., доцент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Інституту мистецтв; Сандюк В.С.доцент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Інституту мистецтв.