Конкурс з образотворчого мистецтва

22 лютого 2020 року кафедра Образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації провела ІІІ етап конкурсу з образотворчого мистецтва серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти в приміщенні Навчально-наукового Інституту мистецтв ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”.
В конкурсі взяли участь 87 здобувачів. Мета проведення конкурсу полягає у  виявленні обдарованої учнівської молоді і сприяння її творчому розвитку, надання допомоги у подальшому професійному самовизначенні, а також пропагуванні кращих зразків образотворчого мистецтва.
Автори кращих робіт, переможці відзначені відповідно грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики.