Виставка студентських і дипломних робіт зі спеціалізації Іконопис в техніці малярства на склі “Тут ся ангели явили”

У виставковій залі Івано-Франківської дитячої художньої школи відбулася виставка студентських і дипломних робіт зі спеціалізації Іконопис в техніці малярства на склі “Тут ся ангели явили” під керівництвом Оксани Мельничук і Юлії Попенюк. В експозиції зібрано 96 творів випускників кафедри і теперішніх студентів.
Давні традиції народного малярства на склі не тільки вивчаються, а й отримують своє продовження в сучасних образах і сміливих пошуках  молодих людей.
Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації дякує Лілії Іванівні Присяжнюк та Івано-Франківській дитячій художній школі за багатолітню співпрацю.