УЧАСТЬ ТА ПЕРЕМОГА ЗАГУРСЬКОЇ ХРИСТИ У ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДИСТАНЦІЙНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ ТАЛАНТІВ

Відбулась апробація творчих вмінь студентки IV курсу кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Загурської Христини  на ІІ Всеукраїнському дистанційному фестивалі-конкурсі талантів “BELIVE IN YOURSELF”, в якому вона перемогла та зайняла місце гран-прі. Під керівництвом викладача Мельничук Оксани Дмитрівни до участі в конкурсі було підготовано два твори – “Спас Нерукотворний” та “Різдво”. Іконописні зображення філігранно розпрацьовані ученицею під керівництвом викладача передають напрямок мистецької школи, що сформувався на базі кафедри. Колектив кафедри вітає як студентку так і викладача із творчими здобутками та бажає натхненної праці.