ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ВІД КУРАТОРА МУЗЕЮ МОДЕРНІЗМУ ЛЬВІВСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГАЛЕРЕЇ МИСТЕЦТВ ІМЕНІ Б.Г.ВОЗНИЦЬКОГО БОГДАНА МИСЮГИ

20 травня відбулася гостьова лекція Богдана Мисюги – кандидата мистецтвознавства, куратора Музею модернізму Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького для студентів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на тему: «Що таке нон-класика в історії українського мистецтва і як її розуміти?». Студенти почули фаховий мистецтвознавчий аналіз розвитку модернізму в українському мистецтві, взаємозв’язку його із західноєвропейським мистецтвом та пояснення терміну «нон-класика» в історії українського мистецтва від автора багатьох фундаментальних праць присвячених проблемам розвитку українського мистецтва ХХ – початку ХХІ століття, зокрема монографій про творчість визначних художників, що були визнані найкращими у різних номінаціях на конкурсі Форуму видавців у Львові. Щиро вдячні Bohdan Mysiuha за змістовну і актуальну лекцію та сподіваємося на нові зустрічі!