ТВОРЧА ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ІЗ ГОЛОВОЮ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ НСХУ ЛЕОНІДОМ ФЕДОРОВИЧЕМ ДАВИДЕНКОМ

19 травня відбулася творча зустріч студентів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника із заслуженим художником України, головою Криворізької міської організації НСХУ Леонідом Федоровичем Давиденком. Здобувачі освіти мали можливість ознайомитися із напрямами творчої діяльності митця, етапами його професійного становлення та поглядами на стан розвитку сучасного українського мистецтва, завданнями, які стоять перед художниками. Після цікавої та змістовної розповіді художника студенти змогли поспілкуватися зі знаним митцем та отримати відповіді на свої запитання.