Реставрація ікон для заповідника “Давній Галич”

Співпраця із заповідником “Давній Галич”

Співпраця Навчально-наукового інституту мистецтв, кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації з Національним заповідником “Давній Галич” проводиться в рамках дослідження і вивчення мистецтва Галичини у контексті реставрації ікон з музею-заповідника “Давній Галич”.

Матеріали цього дослідження використовуються в програмах мистецьких вузів, при підготовці навчальних курсів з реставрації. А також відкривають митцям доступ до художньої спадщини Галичини.

Процес реставрації ікон ХІХ ст. “Різдво Ісуса Христа», “Успіння Пресвятої Богородиці” та “Різдво Пресвятої Богородиці” проведений студентами спеціальності 023 “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація”, зроблена спроба реставрації, також аналіз і тематичне викладення технології реставрації ікон.