Майстер-класи

МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ УЧНІВ ЛІЦЕЮ №23 ІМЕНІ РОМАНА ГУРИКА М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА

29.02.2024 р. студенти спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника завершуючи виробничу педагогічну практику у ліцеї №23 імені Романа Гурика м. Івано-Франківська, провели майстер-класи з малярства, іконопису, графіки та скульптури для ліцеїстів різного шкільного віку. Учні виконали різні завдання в техніці акрилового живопису, малярства на склі, графіки та скульптури під керівництвом практикантів Анастасії Бобко, Анастасії Калинки, Анастасії Сапуги, Анни Новохадської та Дмитра Кіндратюка. Куратор заходу – викладач Лариса Сандюк.

          

МАЙСТЕР-КЛАС ПО ВИГОТОВЛЕННЮ ВЕЛИКОДНІХ СУВЕНІРІВ

13 квітня 2023 р. у приміщенні ліцею 23 імені Романа Гурика викладачі та студенти кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації ПНУ ім. Василя Стефаника провели для дітей майстер-клас по виготовленні великодніх сувенірів. Діти молодшого шкільного віку розмальовували писанки, а також працювали над великодніми композиціями на папері. А вже старші ліцеїсти спробували себе в техніці малярства на склі. Всі отримали величезне задоволення від роботи з талановитими учнями!

МАЙСТЕРНЯ ДИВА

Напередодні Дня Святого Миколая, коли все довкола сповнюється вірою в дива, до класу “Надія” Католицької школи ім. Св.Василія Великого (м.Івано-Франківськ) із майстер-класом “Новорічна іграшка” завітала асистент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Вікторія Плотнікова. Учні школи мали змогу освоїти нову і достатньо цікаву техніку декупажу. Кожен з учасників майстер-класу виготовив новорічну ялинкову кульку, задекорувавши її на свій смак. Творчому процесу надзвичайно сприяла і святкова атмосфера, зокрема щедро оздоблений новорічно-різдвяними декораціями клас, де, учні продемонстрували свої творчі досягнення. Щиро вдячні за теплу зустріч та позитивні емоції! Окрема подяка керівнику класу “Надія” п.Світлані Левицькій та всім,хто долучився до організації нашого дійства!

ДОРОГОЮ ДИВА. МАЙСТЕРНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

12 листопада 2016 року у Яремчанську дитячу школу мистецтв завітали з майстер-класом “Майстерня Святого Миколая” викладачі кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації – Петро Кузенко та Вікторія Плотнікова. Учні школи мистецтв мали змогу познайомитись із створенням вітальних листівок у новій для них графічній техніці – ліногравюрі. Завданням було створення невеликої творчої композиції, що відображала б постать Святого Миколая, його небесних помічників та тих, хто з нетерпінням чекає подарунків, в тому числі і наших лісових мешканців. Подібній творчій роботі сприяла і дружня атмосфера, яку створила викладач художнього відділу Яремчанської дитячої школи мистецтв,заслужений працівник культури України – Наталія Пнівчук.

МАЙСТЕР-КЛАС В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ДИТЯЧІЙ ХУДОЖНІЙ ШКОЛІ

27 жовтня 2016 р. у виставковій залі Івано-Франківської державної дитячої художньої школи відбувся майстер-клас для учнів третіх класів з техніки мозаїки з кольорового паперу. На запрошення школи майстер-клас провела старший викладач кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації імені Михайла Фіголя, відома художниця, член Національної спілки художників України Світлана Хміль. Зустріч з талановитими дітьми була наповнена доброю творчою атмосферою, цікавою інформацією, спілкуванням і захопливим творенням нового.

 

 

МАЙСТЕР-КЛАС В ОТИНІЙСЬКІЙ ХУДОЖНЬО-РЕМІСНИЧІЙ ШКОЛІ

17 травня 2016 р. в Отинійській художньо-ремісничій школі відбувся майстер-клас акварелі по-мокрому доцента кафедри Вікторії  Типчук для учнів групи вищого рівня (8-9 класи) та вчителів художньої школи. Передувало майстер-класу відкриття виставки випускниці художньої школи Вікторії Слюсаренко у стінах загальноосвітньої школи та екскурсія у краєзнавчий музей школи.

Під час  проведення майстер-класу учні із захопленням спостерігали за написанням акварельного квіткового мотиву, а їхні очі виражали бажання одразу ж взятися за фарби й собі. Директор школи – Оксана Іванівна Григораш відзначила, що “динамічний, яскравий та змістовний майстер-клас запам`ятається надовго і стане добрим стимулом у роботі учнів”.