Художнє оформлення моделі інтер’єру освітнього простору сучасного закладу дошкільної освіти на педагогічному факультеті.

Впродовж 2023-2024 рр. налагоджена ефективна співпраця між кафедрами образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ та кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти Педагогічного факультету ПНУ. З ініціативи доктора педагогічних наук, професора Лисенко Н.В. студенти 4 курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» – Бобко Н., Будна М., Бесащук О., Сапуга А. під керівництвом викладачів Сандюка В.С., Сандюк Л.П. виконали художнє оформлення (настінні розписи) моделі інтер’єру освітнього простору сучасного закладу дошкільної освіти на педагогічному факультеті. Ця робота є органічним доповненням стендів, виконаних студентами кафедри дизайну і теорії мистецтв (кер. Чмелик І.В.), й дасть можливість навчатися студентам- майбутнім педагогам в гармонійному естетичному середовищі, а для молодих митців – це велика школа навчання і практики, набуття досвіду роботи з монументальними, архітектурними формами.