Студенти кафедри виконали настінний розпис на факультеті туризму

Студентами кафедри образотворчого і декоративно-прикладного  мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника впродовж 2023-2024 н.р. виконано художнє оформлення інтер’єрів трьох корпусів закладів освіти, зокрема педагогічного факультету ПНУ (студенти 4 курсу під керівництвом  Володимира Сандюка, Лариси Сандюк) школи № 9 м. Івано-Франківська (студенти 4 курсу під керівництвом Богдана Бойчука) та факультету туризму ПНУ (магістранти 1 курсу під керівництвом Миколи Якимечка). Презентація, художнього розпису стіни на факультеті туризму відбулася 4 березня 2024 р. Його виконали під час виробничої практики за фахом магістранти першого курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»: Баніцька А., Бобош М., Волощук В., Івасишин О., Кравчук Х., Родніна С., Цап О.