Ікона для Громада села Крилос

Громада села Крилос Галицького району Івано-Франківської області та парох церкви Успіння Пресвятої Богородиці о. Ярослав Жолоб звернулися за допомогою у Навчально-науковий інститут мистецтв на кафедру образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації.

Студенти спеціальності 023 “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація” освітньої програми “Образотворче мистецтво” Ірина Рибачок і Олена Устич розписували ікони, Юрій Петришин студент освітньої програми “Декоративно-прикладне мистецтво” виготовляв декоративні рами до ікон у техніці “дерев’яна пластика”. Керували студентською роботою старші викладачі кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Оксана Дмитрівна Мельничук і Володимир Богданович Кіндрачук.

Замовлення успішно виконано.