Всеукраїнський конкурс студентських робіт на тему “Ескізний проект пам’ятника Квітки Цісик”

Робота журі Всеукраїнського конкурсу студентських  творчих робіт на тему «Ескізний проєкт пам’ятника Квітки Цісик»

7 червня 2023 р., відбулося визначення переможців  Всеукраїнського конкурсу студентських  творчих робіт на тему «Ескізний проєкт пам’ятника Квітки Цісик» в с. Ліски Коломийського району Івано-Франківської обл. – родинного села славетної американської співачки українського походження. Конкурс проходив на базі кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. До участі в  конкурсі представлено 12 навчальних проєктів студентів з різних закладів вищої освіти України. Журі конкурсу відзначило креативність та оригінальний творчий підхід молодих митців до вирішення образу Квітки Цісик. За результатами роботи журі визначено переможців конкурсу: І місце – Катрич Вероніка. ІІ місце–  Гевко Олександра; творчий колектив: Абрамова Анна, Мішула Анастасія, Сем’янів Іванна (проєкт 2).ІІІ місце – Абрат Іванна; Завальніцька Христина; творчий колектив: Абрамова Анна, Мішула Анастасія, Сем’янів Іванна (проєкт 1).

Переможці конкурсу, які зайняли 1, 2, 3 місця будуть нагороджені дипломами та преміями. Всі інші учасники конкурсу отримають подяки за участь у конкурсі.