Анастасія Тютюнник наша випускниця і талановита особистість. Після завершення навчання, як розповідає Анастасія “шукала спосіб, як об’єднати свої уміння та бажання творити щось цікаве і неповторне”. Тому з’явилось незвичне захоплення – художній розпис пряників. Анастасія творчо розвивається в цій сфері, яка приносить їй неабияке задоволення. Бажаємо успіхів Анастасії у здійсненні її творчих планів!
ЗНАЙОМСТВО З ВИПУСКНИКАМИ
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2021/03/IMG-d72aa754435a89a1a88683f8bc75f6b8-V.jpg)