ПЕРЕГЛЯД СЕМЕСТРОВИХ РОБІТ ГРУПИ ОМ-21

25 травня 2021 н. р. відбувся перегляд семестрових творчих робіт групи ОМ-21 з навчальних дисциплін: рисунку, живопису, малярства та батику. В 301 аудиторії студенти під керівництвом викладачів презентували художні твори виконані в  техніках рисунку олівцем, фарбовим живописом, холодним батиком. Експозиція робіт складалась з основних завдань та самостійної роботи згідно навчального навантаження. Проведення огляду сприяло набуттю досвіду, розширенню сфер творчого світогляду молодих митців. Відбулось спілкування між викладачами та студентами, в якому було проаналізовано творчі досягнення, відмічено кращі роботи, визначено пріоритетні напрямки подальшої співпраці. Семестровий огляд – перша спроба молодого покоління репрезентувати глядачу свою творчість, заявити про себе в мистецькому середовищі, представити результат творчої праці виконаний протягом семестру. Кафедра щиро вітає студентів групи з успішною апробацією творчих досягнень та запрошує усіх охочих відвідати виставку семестрових робіт.