Марія Позинюк – випускниця кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації. Сьогодні Марія є викладачем творчих дисциплін вищого художнього училища №3 в місті Івано-Франківську, а також активно долучається до благодійної діяльності по роботі з онкохворими дітками. Учасниця багатьох українських та закордонних виставок. В напрямку творчості надає перевагу декоративному розпису, яким оздоблює вироби та дитячі книжки. Пишаємось нашою випускницею та щиро бажаємо успіху в творчості та педагогічній діяльності!
ЗНАЙОМСТВО З ВИПУСКНИКАМИ
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2021/06/IMG-0517451662a40b3c89cb3003ac2da972-V-1024x1017.jpg)