НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ І, ІІ, ІІІ КУРСІВ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Поглиблення та набуття практичних знань студентів кафедри відбувається не тільки на парах, але в запланованій згідно навчального плану практиці. Відносно освітніх програм перед студентами були поставлені завдання, що відповідають напряму підготовки та необхідні для формування спеціальних вмінь.

Навчальна практика з декоративно-прикладного мистецтва (етнографічна) проходила на базі Івано-Франківського краєзнавчого музею, де студенти вивчали, робили замальовки виробів та частин інтер’єру.

Другий курс освітньої програми  “Реставрація” виконував завдання в майстерні Навчально-наукового інституту мистецтв – тонування старої ікони.

Перший і третій курс освітньої програми “Реставрація” проходили навчальну практику на базі Музею мистецтв Прикарпаття, де були залучені до процесів розчистки, проклейки, закріплювання, відпарювання живописних полотен.