22 вересня 2022 р. відбулось відкриття персональної виставки живописних творів викладача кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Сандюка Володимира Сергійовича в Музеї писанкового розпису (м. Коломия). Експозицію склали тридцять чотири живописні твори, які демонструють колорит карпатських пейзажів та самобутність архітектури нашого краю. Барвисті мотиви пейзажів відтворюють духовно-емоційну складову творчості автора і є джерелом натхнення для майбутніх молодих митців. Щиро вітаємо Володимира Сергійовича із знаменною творчою подією та запрошуємо всіх бажаючих до перегляду.
ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА ТВОРІВ САНДЮКА ВОЛОДИМИРА СЕРГІЙОВИЧА
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2022/09/FB_IMG_16645434037441-723x1024.jpg)