Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації запрошує на творчу зустріч та майстер-клас із живопису художника Любомира Худяка, які відбудуться 23 березня 2023 року і розпочнуться о 10 годині в Центрі образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка 57.
ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ТА МАЙСТЕР-КЛАС З ЖИВОПИСУ ХУДОЖНИКА ЛЮБОМИРА ХУДЯКА
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2023/03/facebook_1679493458322_7044306130216496639-724x1024.jpg)