Науковий пікнік в День Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

14 травня 2024 р. в День Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, під час наукового пікніка, студенти та викладачі кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації провели майстер-класи з малярства на склі, графіки та скульптури для учнів Івано-Франківська та гостей міста. Учасники майстер-класів ознайомилися з технікою роботи в різних матеріалах, а також виконали свій власний твір мистецтва. Також під час майстер-класів учні довідалися про особливості та переваги навчання за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» у ПНУ.