Перегляд семестрових робіт студентів першого курсу

13.06.2024 відбувся перегляд семестрових робіт студентів першого курсу з рисунку (викладач Л. П. Сандюк), живопису (викладач Ю.А.Попенюк), з основ художньої майстерності (викладач Л.П.Сандюк), з пластичної анатомії ( викладач Л.П. Сандюк). Спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація ПНУ ім. В.Стефаника.

Перегляд семестрових творчих робіт студентів 2 курсу

11.06.2024 р. відбувся перегляд семестрових творчих робіт студентів 2 курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Роботи представлені з дисциплін «Рисунок», «Живопис», «Графіка», а також виконані під час навчальної (пленерної) практики у селищі Читати далі

Перегляд семестрових робіт четвертого курсу

5.06.2024 р. відбувся перегляд семестрових творчих робіт студентів 4 курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Викладачі: Сандюк Л.П.- рисунку, живопису; Кіндрачук В.Б. – скульптури; Михайлів О.Б. – графіки.