Виставка творчих робіт «Осінні візії»

19 вересня 2024 р. відбулося відкриття виставки творчих робіт викладачів Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника «Осінні візії» в Косівському музеї народного мистецтва і побуту Гуцульщини (філія Національного музею НМГП імені Йосафата Кобринського).
На виставці представлено твори малярства, графіки та декоративного мистецтва. Серед авторів ‒ професори Богдан Губаль, Богдан Бойчук, Олег Чуйко; доценти – Оксана Бейлах, Володимир Сандюк, Юлія Попенюк, Микола Якимечко; старші викладачі – Віталій Городецький, Володимир Кіндрачук, Лариса Сандюк. Виставка демонструє широкий жанровий і стильовий діапазон
творів мистецтва, використання митцями традиційних та сучасних художніх засобів.