Екскурсія студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» до Національного заповідника «Давній Галич»

18 жовтня 2024 р. в рамках співпраці кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Національного заповідника «Давній Галич» відбулася екскурсія студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» до заповідника. Студенти відвідали Музей історії давнього Галича, церкву Успіння Пресвятої Богородиці (XVI ст.), фундаменти Успенського собору (ХІІ ст), церкву Святого Пантелеймона (ХІІ ст), Галицький замок (ХIV ст.) Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття, вшанували пам’ять відвідавши могилу засновника нашої кафедри – заслуженого художника України, доктора мистецтвознавства, професора Михайла Фіголя. Екскурсія була цікавою, змістовною і пізнавальною. Щиро дякуємо працівникам Національного заповідника «Давній Галич» за гостинність та співпрацю.