22 жовтня 2024 р. відбулося перше заняття проєкту «Вечірній рисунок» для студентів спеціальності 023 “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація” із заслуженим художником України, доцентом кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Володимиром Сандюком. Здобувачі освітніх ступенів «Бакалавр» та «Магістр» під керівництвом досвідченого викладача виконували портрет молодої людини графічними матеріалами (олівцем, вугіллям, пастеллю, сангіною). На занятті панувала невимушена творча та доброзичлива атмосфера.
Наступні заняття будуть відбуватися щовівторка з 15.00 до 17.00 до кінця листопада (вул. Української Перемоги 34 а, ауд. 301). Записатися на «Вечірній рисунок» можна на кафедрі або за тел.: 066 643 56 31.