Виставка творчих робіт студентів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації до дня художника «Діалог кольорів»

14 жовтня 2024 р. у виставковій залі Навчально-наукового центру образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва ПНУ відбулося відкриття виставки творчих робіт студентів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації до дня художника «Діалог кольорів». На виставці представлено понад сотню семестрових творчих навчальних робіт 52 студентів ОР Бакалавр та ОР Магістр спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» виконаних під час вивчення навчальних дисциплін «Графіка», «Малярство», «Іконопис», «Текстиль», а також навчальної (пленерної) практики у селищі Ворохта. Роботи демонструють розмаїття стилів, технік виконання та особливостей створення художнього образу молодими митцями. Творчі роботи виконані під керівництвом викладачів кафедри: заслуженого художника України, доцента Сандюка В.С., кандидата мистецтвознавства, доцента Попенюк Ю.А., старшого викладача Сандюк Л.П., заслуженого діяча мистецтв України, доцента Якимечка М.Б.
До присутніх із вітальним словом звернувся ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Цепенда І.Є., а також виступили: директор Навчально-наукового інституту мистецтв Федорак В.В., завідувач кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Кузенко П.Я., директор Музею мистецтв Прикарпаття Романець В.Ф., директор Івано-Франківського краєзнавчого музею Беднарчик Г.М., заступник директора Вищого художнього професійного училища № 3 м. Івано-Франківська Козин Л.В., доктор мистецтвознавства, професор Карась Г.В., доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри дизайну і теорії мистецтва Чуйко О.Д.