Анна Заячківська, випускниця кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації. Здобула освітні ступені “Бакалавр” та “Магістр”. Всесторонньо обдарована творча особистість, яка пише власну поезію, виконує пісні, актриса, модель, художник-іконописець та громадський діяч. Навчання у нас дало Анні необхідні фахові знання, вміння та навички для подальшого творчого розвитку. Засновниця мистецької студії авторського живопису. Щиро радіємо за Анну та пишаємось її творчими здобутками!
ЗНАЙОМСТВО З ВИПУСКНИКАМИ
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2021/03/IMG-687585d641651d50132cf6b2ce4b27e8-V-899x1024.jpg)