Ольга Осудар – наша випускниця. Працює за фахом, викладає в Надвірнянській художній школі. З теплотою та радістю Ольга згадує своїх викладачів, особливо Петра Микитовича Прокопіва, який відкрив їй красу та гармонію чорно-білої графіки. Творчі знання і вміння Ольга передає діткам, які тільки розпочинать художню практику. Щиро вітаємо нашу випускницю та пишаємось творчістю Ольги!
ЗНАЙОМСТВО З ВИПУСКНИКАМИ
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2021/05/IMG-44520fc584a39c2102df9eda73fde48b-V-1024x768.jpg)