Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації на запрошення дирекції ліцею 23 імені Р. Гурика взяла участь у святі “Дня знань” для учнів ліцею. Майстер-клас з графіки та іконопису (малярства на склі) провели викладачі кафедри Петро Прокопів – доцент, Заслужений діяч мистецтв України, Оксана Мельничук – старший викладач, член Національної спілки художників України та студентка четвертого курсу Христина Загурська. Не зважаючи на примхливу погоду, школярі вправлялися в друкуванні естампів та малюванні іконок на склі, які отримали в подарунок на пам’ять про першовересневе свято.
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2021/09/IMG-2a75136f531a2b069a471cc867ff7354-V-300x300.jpg)
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2021/09/IMG-3fde2d97caa3a525d297913352aaa9af-V-300x300.jpg)
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2021/09/IMG-5d56034d508704f0a3d1b2757d75fe48-V-300x300.jpg)
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2021/09/IMG-6a821d08b7555a33b99d9f274235c7c0-V-300x300.jpg)
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2021/09/IMG-9e771c9044a00e22b26ed4a3a4b0ec9c-V-300x300.jpg)
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2021/09/IMG-64701d982ed044b7b264e8a05ccd9d92-V-300x300.jpg)
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2021/09/IMG-e0bffc1ad8af5859ff6f4fda3ab3f08d-V-300x300.jpg)