ТВОРЧА ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ З ВІДОМИМ МИСТЕЦТВОЗНАВЦЕМ МИРОСЛАВОМ АРОНЦЕМ

24 листопада 2022 р. відбулася цікава творча зустріч студентів та викладачів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації з відомим мистецтвознавцем, письменником, художником Мирославом АРОНЦЕМ.
Присутні мали можливість прослухати грунтовну розповідь Мирослава Михайловича про визначних митців, які жили і творили на Івано-Франківщині у ХХ -поч XXІ ст. : Дениса-Лева Іванцева, Опанаса Заливахи, Олександра Коровая.
Здобувачі освіти також ознайомилися з фундаментальними виданнями вченого про згаданих художників, а в процесі спілкування отримали відповіді на свої запитання та цінні поради щодо важливих принципів художньої творчості.
Обіцяємо студентам нашої кафедри, що це далеко не остання мотиваційно-пізнавальна зустріч з відомими мистецтвознавцями та художниками. Про наступні заходи повідомимо згодом. Не пропустіть анонс, слідкуйте за новинами на сторінці кафедри у фейсбуці.