Творча зустріч з відомим українським митцем Левом Скопом

12 вересня 2024 р. відбулася творча зустріч студентів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації з відомим українським митцем Левом Скопом, в рамках виставки «РАЙСЬКІ ХАТКИ.ФРАНКІВСЬК!» до 15-річчя проєкту «Врятуймо скарби разом!».
Організатори події: проєкт «Врятуймо скарби разом», Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації і ГО “Громадська ініціатива Галичини”.
Лев Скоп відомий український мистецтвознавець, іконописець, реставратор, волонтер, актор фільму «Довбуш». На зустрічі студенти мали можливість ознайомитися з діяльністю Лева Скопа, який в своїй творчості гармонійно поєднує традиції минулого з сучасними інтерпретаціями. Лев Скоп працює над відродженням української іконописної традиції, вводячи новісмисли і надаючи їм нової актуальності.