Звітна наукова конференція викладачів, аспірантів та студентів за 2017 рік

28 та 29 березня на кафедрі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового Інституту мистецтв відбулась щорічна звітна наукова викладацько-студентська конференція за 2017 рік.

Керівник підсекції образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, професор Богдан Бойчук, відкриваючи роботу конференції, зазначив, що тематика доповідей є актуальною в умовах сьогодення. Учасники конференції у форматі обговорення доповідей підняли важливі питання про збереження національної культури Прикарпатського краю, виявили нові та цікаві явища сучасного образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, представили науково-дослідні факти з реставрації творів мистецтва. Різноманіття заявлених тем цьогорічної конференції підтверджується науково-пошуковою роботою науковців протягом року, а їх готовність вести серйозні дискусії сприяє всесторонньому розвитку науковців-початківців.