Вітаємо випускницю Оксану Чолій зі здобутим І місцем у номінації “Монументально-декоративне мистецтво” виставки “Від поклику до професії»

Вітаємо випускницю кафедри образотворчого мистецтва та реставрації Навчально-наукового Інституту мистецтв Оксану Чолій (майстерня іконопису викладача Оксани Мельничук) зі здобуттям І місця (твір “Таємна вечеря”) в номінації “Монументально-декоративне мистецтво” Всеукраїнської художньої виставки сучасних дипломних робіт «Від поклику до професії»!

Понад 50 молодих авторів, яких оргкомітет виставки відібрав майже зі 100 претендентів, представляють своїми роботами вищі художні школи з 10 різних регіонів України: Дніпра, Івано-Франківська, Києва, Косова, Кропивницького, Львова, Луганська, Одеси, Рівного та Харкова, та дають уявлення про тематичні, жанрові, стилістичні та технологічні пошуки молодих сучасних професійних художників України, які представляють різноманітні регіональні художні школи.

Організатором виставки виступила Дніпропетровська обласна національна спілка художників України.Переможці були визначені за результатами оцінювання професійного журі:
Пікуш А.А. – Народний художник України;
Небоженко В.П. – Народний художник України;
Данилов В.П. – Заслужений художник України;
Тверська Л.В. – Заслужений діяч мистецтв України;
Жежер А.В. – Заслужений художник України.