ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ОБЛАСТІ

16 грудня 2019 р. на базі кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації відбувся семінар керівників гуртків образотворчого мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.
Співорганізатором обласного семінару виступив Івано-Франківський державний центр естетичного виховання.

Для розкриття теми семінару “Образотворче мистецтво – засіб формування художньо-естетичних цінностей та глибокої поваги до традицій українського народу” було запрошено провідних викладачів кафедри: Бойчука Б.В. – завідувача кафедри образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та реставрації, кандидата мистецтвознавства, професора, члена Національної спілки дизайнерів України; Прокопіва П.М. – доцента кафедри, заслуженого діяча мистецтв України; Якимечка М. Б. – доцента кафедри, заслуженого діяча мистецтв України; Мельничук О.Д. – старшу викладачку кафедри, члена національної спілки художників України, які розказали про важливість впровадження сучасних форм та методів роботи у гуртках з образотворчого мистецтва. Представили учасникам семінару цікаві та змістовні, презентаційні майстер-класи: “Графіка”, “Техніки малярства”, “Ікони на склі”.

В рамках семінару відбулась презентація 14 рельєфних пластів Хресної дороги, вирізьблених з каменю, що будуть встановлена на горі Піп Іван. Таку масштабну роботу виконав старший викладач кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації, член Спілки дизайнерів України Володимир Кіндрачук і його студенти Ігор Грицюк і Юрій Петришин.

Посилання на відео з майстер класу  https://www.facebook.com/kaf.obr.myst/videos/pcb.2874409535944940/2152579664845152/?type=3&theater