Етапи підготовки до захисту магістерської роботи

Основні етапи підготовки до захисту магістерських робіт

студентів 2 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

(Форма навчання: денна, заочна)

1. До 1.12.2020 року необхідно надіслати електронний варіант магістерської роботи для її перевірки на наявність плагіату. Надсилати потрібно тільки титулку, зміст, вступ та основну частину роботи, без списку використаної літератури та додатків. Магістерську роботу надсилати на електронну пошту: zam_art@ukr.net

Назва файла повинна містити прізвище магістранта та його керівника, наприклад: Мельник А.В. Керівник Бойчук Б.В.

1. До 14 грудня необхідно здати на кафедру два підшиті примірники магістерської роботи з електронним їх варіантом на CD-R диску. Також до 14 грудня потрібно здати творчу практичну роботу.
  2. Захисти магістерських робіт відбудуться: заочної форми навчання – 21 грудня  (о 10.00 год.);  денної форми навчання – 23 грудня о 10.00 год).