Ірина Дубова, випускниця кафедри образотворчого і декоративно прикладного мистецтва та реставрації. Здобула освітні ступені “Бакалавр” та “Магістр”. Завершила навчання у 2002 р. і опісля працювала у художньому магазині (консультантом). Сьогодні Іра присвятила своє життя творчості – займається розписом на стінах, цікавиться декоративно-прикладним мистецтвом та найбільше присвячує часу іконопису. Пишаємось Іриною та її творчим здобуткам!
ЗНАЙОМСТВО З ВИПУСКНИКАМИ
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2021/04/IMG-5c585a6b048c73a3d6aa5a8c19d27c1c-V-1024x707.jpg)