Поповнення бібліотечної збірки Інституту мистецтв – праця Романа Яціва “Мала хронологія мистецьких подій і пам’ятних дат xx століття: Україна – світ: Локально-індивідуальний дослідницький ракурс: довідник”

Роман Яців – відомий художник і теоретик мистецтва, автор понад 500 наукових і науково-популярних публікацій, в тому числі ряду авторських монографій і альбомів, подарував для бібліотеки Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника свою недавно видану мистецтвознавчу працю “Мала хронологія мистецьких подій і пам’ятних дат xx століття: Україна – світ: Локально-індивідуальний дослідницький ракурс: довідник”. З анотації: “Довідник є першою авторською спробою систематизувати великий масив фактів щодо історичної динаміки розвитку образотворчого мистецтва ХХ ст. в широкій контактній конфігурації України та світу. В основі хронології відомі й маловідомі відомості про значимі культурно-мистецькі події… Хронологію подій супроводжує широкий візуальний ряд репродукцій знакових мистецьких творів ХХ століття”. Роман Яців поділився планами приїхати до Інституту мистецтв на зустріч і презентацію своїх мистецтвознавчих праць на початку весни.