ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ТИМЧИШИН ОКСАНОЮ МИКОЛАЇВНОЮ

29 квітня 2022 н.р. відбулась творча зустріч студентів  з художницею, викладачем Запорізької дитячої школи мистецтв №1 Тимчишин Оксаною Миколаївною на платформі zoom на тему “Петриківський розпис: історія та сьогодення”. Пізнавальна розповідь про історію появи, розвитку петриківського розпису, як унікального українського промислу супроводжувалась візуальним рядом творів зібраним Оксаною Миколаївною в експедиціях до села Петриківки. Також студенти мали можливість побачити методику виконання петриківського розпису; дізнатись про матеріали та інструменти, якими користуються майстри; дізнатись про художні особливості створення зображення. Зустріч відбулась з метою привернути увагу та зацікавити молодих митців петриківським розписом, розширити світоглядне розуміння важливості продовження унікального явища в умовах сьогодення.

Кафедра висловлює щиру подяку Тимчишин Оксані Миколаївні за пізнавальну і цікаву розповідь!