У виставковій залі Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Івана Франка відбулася виставка семестрових робіт зі спеціалізації «Іконопис» студентів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ ім. Василя Стефанка.
Дякуємо дирекції і колективу бібліотеки за співпрацю та за затишну атмосферу!
Бажаємо студентам і надалі плідно працювати та нових творчих здобутків на мистецькій ниві!
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2023/04/fb_img_1680699878349-225x300.jpg)
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2023/04/fb_img_1680699900789-225x300.jpg)
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2023/04/fb_img_1680699903905-225x300.jpg)
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2023/04/fb_img_1680699881006-300x135.jpg)
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2023/04/fb_img_1680699883707-300x135.jpg)
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2023/04/fb_img_1680699888533-300x135.jpg)
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2023/04/fb_img_1680699890922-300x135.jpg)