ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО І ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА ТА РЕСТАВРАЦІЇ

Згідно наказу ректора №118-к від 03 квітня 2023р. Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, 11 квітня  2023 р. о 15.00  в ауд. 303 Навчально-наукового інституту мистецтв (м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова 34-а) відбудуться загальні збори трудового колективу кафедри образотворчого і Читати далі

ЗВІТНА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

5.04.2023 р. на кафедрі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася звітна студентська наукова конференція. Здобувачі освіти виступили із цікавими доповідями, в яких розкрили актуальні проблеми розвитку українського образотворчого мистецтва та художньої освіти.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИСТАВКИ “З НАДІЄЮ У СЕРЦІ”

6 квітня відбулося відкриття виставки «З надією у серці» творів іконопису студентів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації у виставковій залі Навчально-наукового центру образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва ПНУ ім. В.Стефаника. Виставка приурочена до великодніх свят.