Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації запрошує на відкриття виставки творів сакрального мистецтва “З надією у серці”, що відбудеться 6 квітня 2023 о 13.00 год. у виставковій залі Навчально-наукового центру образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка 57.
ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ ТВОРІВ САКРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА “З НАДІЄЮ У СЕРЦІ”
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2023/04/img-cd9e2dfa87055c4b6b9e9c95070ada98-v-724x1024.jpg)