НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ ТВОРЧИХ РОБІТ НА ТЕМУ “ЕСКІЗНИЙ ПРОЄК ПАМ’ЯТНИКА КВІТКИ ЦІСИК”

15 червня 2023 р. відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу студентських творчих робіт на тему «Ескізний проєкт пам’ятника Квітки Цісик» у с. Ліски Коломийського району Івано-Франківської обл. Конкурс відбувався на базі кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Участь в конкурсі взяли 12 студентів з різних закладів вищої освіти України. Представлені роботи відзначаються креативністю та нестандартним підходом молодих людей до увіковічнення образу Квітки Цісик у монументальній скульптурі.
З вітальним словом до учасників конкурсу виступили проректор з науково-педагогічної роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – Едуард Лапковський, директор Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ – Володимир Федорак, член Національної спілки письменників України – Ярослав Ясінський, депутати обласної ради та інші присутні.
Переможці конкурсу (І місце – Катрич Вероніка. ІІ місце – Гевко Олександра; творчий колектив: Абрамова Анна, Мішула Анастасія, Сем’янів Іванна (проєкт 2). ІІІ місце – Абрат Іванна; творчий колектив: Абрамова Анна, Мішула Анастасія, Сем’янів Іванна (проєкт 1), Завальніцька Христина) – нагороджені дипломами та преміями. Всі інші учасники конкурсу відзначені подяками за участь у конкурсі.