Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації запрошує до перегляду виставки творчих робіт студентів четвертого курсу кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації зі спеціалізації «Малярство», «Графіка», «Іконопис», «Текстиль», «Скульптура» у фортечній галереї «Бастіон» за адресою Івано-Франківськ, Фортечний провулок 1.
ЗАПРОШУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ ВИСТАВКИ ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ЧЕТВЕРТОГО КУРСУ У ФОРТЕЧНІЙ ГАЛЕРЕЇ “БАСТІОН”
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2023/06/fb_img_1686899920413-724x1024.jpg)