Виробнича педагогічна практика студентів в Івано-Франківській дитячій художній школі

В Івано-Франківській державній художній школі також відбувається виробнича педагогічна практика студентів 4 курсу ОР Бакалавр спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ.

Виробнича педагогічна практика у ліцеї №23 імені Романа Гурика

Триває виробнича педагогічна практика студентів 4 курсу ОР Бакалавр спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ. Базою практики є також ліцей №23 імені Романа Гурика м. Івано-Франківськ.

Студенти-художники долучаються до благодійних проєктів

Студенти 2 курсу спеціальності 023 «Образотворчого мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника продовжують долучатися до благодійних проєктів, вилучені кошти з яких йдуть на підтримку ЗСУ. Олександра Гевко, Єлизавета Токарчук, Анастасія Іващенко під керівництвом Читати далі