![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2024/02/428624950_881771197081163_4946303789144027133_n.jpg)
День: 26.02.2024
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2024/02/428624950_881771197081163_4946303789144027133_n.jpg)
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2024/02/428468031_3696124170633472_8017732358470390667_n-768x1024.jpg)
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2024/02/foto-12-1-1024x768.jpg)
Лют
26
Студенти-художники долучаються до благодійних проєктів
Студенти 2 курсу спеціальності 023 «Образотворчого мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника продовжують долучатися до благодійних проєктів, вилучені кошти з яких йдуть на підтримку ЗСУ. Олександра Гевко, Єлизавета Токарчук, Анастасія Іващенко під керівництвом Читати далі