Творча робота Павла Гриньківа взяла участь у благодійному аукціоні «Незламні на фронті – невтомні в тилу»

Творча робота Павла Гриньківа – студента 3 курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника взяла участь 25 лютого 2024 р. в благодійному аукціоні «Незламні на фронті – невтомні в тилу», який проходив у м. Надвірна. Графічний твір П. Гриньківа «Портрет Героя України Дмитра Коцюбайла». (лінорит 2023 р.) був представлений разом із іншими 24 лотами – бойовими трофеями, виробами ручної роботи, книгами, шевронами та ін. За вторговані кошти придбають FPV – дрони для військових. (Фото: Facebook/Зіновій Андрійович).