26 квітня студенти кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації ПНУ відвідали та взяли участь у надзвичайно цікавому проекті «Портрет за донат», який ініціювала Івано-Франківська обласна організація НСХУ. Студенти мали можливість поспостерігати за роботою професійних художників, зокрема Анатолія Мельника, Івана Драгана, Василя Диндина у виставковій залі спілки, а також позувати та отримати омріяний портрет.
Участь студентів кафедри у проекті «Портрет за донат»
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2024/04/439569723_918487303409552_2794495465284114328_n-1024x768.jpg)