Виробнича практика за фахом студентів третього курсу

Завершилася Виробнича практика за фахом  студентів 3 курсу ОР Бакалавр  (2024 р.)  спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Одними із баз практики цього року стали майстерні Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України, Івано-Франківського краєзнавчого музею та майстерні Навчально-наукового інституту мистецтв. Студенти виконували творчі роботи у техніках малярства та графіки під керівництвом членів Національної спілки художників України Прокопіва Петра Микитовича, Хміль Світлани Богданівни, Якимечка Миколи Богдановича, а також головного художника Івано-Франківського краєзнавчого музею Михайлів Ольги Богданівни.  Досвідчені художники щедро ділилися з молодими митцями власними знаннями та багатим досвідом виконання творів мистецтва.  Цінним для  студентів було також вивчення специфіки праці професійних митців у творчих майстернях спілки та краєзнавчого музею, організації виставкової діяльності та архівів організацій.