Магістрантка першого курсу спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Леся Михнюк взяла участь у IX Всеукраїнській науково-практичній студентській інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки», яка відбулася 28 квітня 2022 року у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (м. Київ). Вона здобула цінний досвід участі у роботі наукового заходу такого рівня та почерпнула нові знання із доповідей студентів у різних галузях знань.
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2022/05/FB_IMG_1651474255393-211x300.jpg)
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2022/05/FB_IMG_1651474264460-203x300.jpg)