9 травня 2022 р. викладачі кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника провели чергову профорієнтаційну онлайн-зустріч з випускниками івано-франківського ліцею № 2. Учнів ознайомили з творчими та навчально-методичними напрацюваннями кафедри, а також умовами вступу на спеціальність 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».
![](https://odpmr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/16/2022/05/FB_IMG_1653486286815-300x128.jpg)