ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО І ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА ТА РЕСТАВРАЦІЇ

Згідно наказу ректора №118-к від 03 квітня 2023р. Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, 11 квітня  2023 р. о 15.00  в ауд. 303 Навчально-наукового інституту мистецтв (м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова 34-а) відбудуться загальні збори трудового колективу кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

На порядку денному обрання за конкурсом претендентів на заміщення вакантних посад доцентів та старшого викладача кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.