КАТАЛОГ ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО І ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАНОГО МИСТЕЦТВА ТА РЕСТАВРАЦІЇ ПНУ

Вийшов друком Каталог творчих робіт студентів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У Каталозі представлено творчі роботи здобувачів освіти спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» з рисунку, живопису та фахових спеціалізацій, зокрема графіки, малярства, іконопису, скульптури. Ілюстрації творів мистецтва поєднюються із світлинами, що відображають творчий процес студентів, особливості їх праці в аудиторіях інституту та під час практик.

КАТАЛОГ (посилання) :