Всеукраїнська виставка творів мистецтва друзів та учнів Михайла Фіголя. Каталог виставки.

В рамках відзначення 40 – річного ювілею кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації ПНУ 19 жовтня 2023 р. в Навчально-науковому центрі образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулося відкриття Всеукраїнської виставки творів мистецтва друзів та учнів Михайла Фіголя, яка тривала до 30 листопада. На виставці були представлені творчі роботи друзів, колег Михайла Фіголя, а також випускників кафедри, яку він заснував у 1983 р. і очолював впродовж 16 років. Різножанрові роботи виконані в різних техніках живопису, графіки, скульптури та декоративно-прикладного мистецтва.

каталог виставки

Всеукраїнська виставка творів мистецтва друзів та учнів Михайла Фіголя.Каталог виставки 2023 року. Івано-Франківськ : Голіней О.В., 2023. 36 с.